„Autókat építünk”

Önrakodó daruk, konténeremelők, kosaras autók, személyemelők

kivitelezése, értékesítése, szervizelése

GIF Modul Kft. 2003-ban alapított, különleges gépjárművek tervezésére és építésére szakosodott vállalkozás. Elsődleges célunk a minőségen alapuló jármű-, felépítmény kompozíció megalkotása, illetve a megrendelői és vevői igények minél teljesebb körű kiszolgálása, a munkavállalói szükségletek figyelembe vételével.

Cégünk aszódi telephelyére keresünk munkatársat azonnali kezdéssel

Pénzügyi és számviteli ügyintéző

munkakörbe

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  •   Tulajdonosaink jelen vannak a cég életében
  •   Hosszú távra tervezünk munkatársainkkal
  •   Támogatjuk a betanulást és a továbbfejlődést
  •   Egy csapatként dolgozunk, kiegészítjük egymást, számunkra fontos a közösség ereje
  •   Modern munkahelyi környezetet biztosítunk
  •   Anyagi és emberi megbecsülés

AMIBEN SZÁMÍTUNK ÖNRE:

  •   A cég pénzügyi területének adminisztratív támogatása, bejövő/kimenő számlák kezelése
  •  Számlázó program kezelése (iktatás)
  •  Bejövő számlák formai és tartalmi ellenőrzése
  •  Kimenő számlák kiállítása, kezelése, postázása
  •   Költség számlák feldolgozása, scannelése, iktatása, nyilvántartásokban való rögzítése
  •   Könyvelési anyag előkészítése
  •   Pénzügyi nyilvántartások, táblázatok kezelése
  •   Partnerekkel való kapcsolattartás

AMIT ELVÁRUNK ÖNTŐL:

  •   Gazdasági, pénzügyi végzettség
  •    Több éves szakmai tapasztalat
  •    Magabiztos számítógépes ismeret (excel, word)
  •    Középfokú – kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  •    Nagyfokú önállóság, precizitás
  •    Kiváló kommunikációs készség
  •   Nagyszerű problémamegoldó képesség
  •   Megbízható, motivált, nyílt személyiség

ELŐNY, DE NEM ELVÁRÁS:

  •   B kategóriás járművezetői engedély
  •   Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  •   Versenyképes jövedelem
  •   Béren kívüli juttatás
  •   Bejelentett, teljes munkaidős munkaviszony
  •   Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  •   Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Aszód

Szakmai önéletrajzát, motivációs levelét az alábbi címre várjuk:

e-mail: titkarsag2@gifmodul.hu

GIF Modul Kft - 2170 Aszód, Falujárók útja 40.

www.gifmodul.hu

Feladat:
járműre szerelt hidraulikus emelőgépek javítása, karbantartása

Elvárás:
szakirányú végzettség
B kategóriás járművezetői engedély

Előny:
Több éves szakmai gyakorlat
Tehergépjárműves vagy mezőgazdasági gépes ismeretek gyakorlattal
C kategóriás járművezetői engedély
Gépkezelői jogosítvány

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem,
Béren kívüli juttatás,
Bejelentett munkaviszony,
Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
Szakmai fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: ASZÓD
e-mail: mail@gifmodul.hu

Adatvédelmi elvek

A honlapon megadott elérhetőségekre elküldött önéletrajzom által kijelentem a következőket: 1.Hozzájárulok, hogy személyes adataimat, melyeket a GIF Modul Kft honlapján keresztül elérhető álláskereső adatbázisba elküldök, a GIF Modul Kft feldolgozza (ideértve az adatok összegyűjtését, tárolását, rendezését, őrzését, lekérdezését, kivonatolását, összevonását, használatát, lezárását és törlését) és esetleges munkaerő keresési folyamataiban felhasználja. 2. Az általam megadott személyes adatok megfelelnek a valóságnak és a jelenlegi, aktuális állapotot mutatják, továbbá nem tartalmaznak semmilyen félrevezető információt végzettségemre, szakmai tapasztalataimra vagy személyes tulajdonságaimra vonatkozólag. 3. Tudomásul veszem, hogy a személyes adatoknak az adatbázisba történő megküldése nem biztosít számomra semmilyen szerzői jogot az adatbázissal kapcsolatosan, azonban jogomban áll az adatbázisba elküldött személyes adatokat módosítani, kiegészíteni, frissíteni vagy töröltetni. 4. Tudomásul veszem, hogy amennyiben a GIF Modul Kft okkal feltételezi, avagy az adatbázisba általam elküldött személyes adatokból egyértelműen kitűnik, hogy az elküldött személyes adatok valótlanságot tartalmaznak, avagy ellentétben állnak a szokásos gyakorlattal vagy etikai normákkal, a GIF Modul Kft-nek jogában áll az általam elküldött személyes adatokat az adatbázisból eltávolítani. 5. Tudomásul veszem, azzal hogy a személyes adatokat az adatbázisba felveszi, a GIF Modul Kft nem vállal olyan kötelezettséget, hogy számomra álláslehetőséget biztosít. 6. Hozzájárulok, hogy az általam megadott elérhetőségeimre a GIF Modul Kft értesítést küldjön, mely értesítés tárgya kizárólag toborzással, munkaerő-felvétellel kapcsolatos.